O nas

KATARZYNA KONDERLA


Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, tytuł specjalisty psychiatry uzyskałam w roku 2008.
Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie /2001-2014/, od roku 2008 pełniąc funkcję zastępcy ordynatora oraz w poradniach zdrowia psychicznego w Cieszynie, Jastrzębiu Zdroju , Katowicach.
Obecnie pracuję w poradni zdrowia psychicznego w Boguminie, Czechy.
Od roku 2008 prowadzę indywidualną praktykę lekarską w Cieszynie.
Przez kilka lat pełniłam rolę konsultanta z zakresu psychiatrii w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym Zgromadzenia Sióstr Boromeuszek oraz w Dziennym Ośrodku Wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Cieszynie.
Zajmuję się diagnostyką i leczeniem psychoz, zaburzeń nastroju, zaburzeń nerwicowych , zaburzeń związanych ze stresem u osób dorosłych i starszej młodzieży.

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość umówienia wizyty domowej.

Przeprowadzam badania psychiatryczne osób starających się o prawo do adopcji.

Mam podpisaną umowę z NFZ na wypisywanie recept na leki refundowane. Wystawiam zwolnienia lekarskie

Katarzyna Konderla - ZnanyLekarz.pl +48 608 878 596

ANDRZEJ KŁODA


Specjalista psychiatra, psychoterapeuta i superwizor aplikant Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Specjalista Psychiatrii Środowiskowej.
Doświadczenie zawodowe gromadziłem pracując w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku, Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia "Dąbrówka", Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych "Feniks" w Sosnowcu, Zakładzie Lecznictwa Odwykowego "Szansa" w Pławniowicach, Obecnie prowadzę Oddział Dzienny Psychiatryczny oraz Poradnię Zdrowia Psychicznego w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Prowadzę również praktykę prywatną w Cieszynie oraz Katowicach.
Zajmuję się leczeniem psychiatrycznym oraz psychoterapią indywidualną i grupową (pracuję w nurcie psychodynamicznym) pacjentów dorosłych oraz starszej młodzieży.
Doświadczenie dydaktyczne obejmuje zajęcia wykładowe w Specjalistycznym Szkoleniu W dziedzinie Terapii i Rehabilitacji Uzależnienia od Narkotyków. Uczestniczyłem w programie stażowym dla psychoterapeutów akredytowanym przez PTP w CZP Feniks w Sosnowcu.
Przynalezność do towarzystw:

  • Polskie Towarzystwo Psychiatryczne: Sekcja Naukowa Psychoterapii oraz Sekcja Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji
  • Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej
  • Śląskie Stowarzyszenie Psychoterapeutów
  • ISPS, International Society for Psychological and Social Treatment of Psychosis
+48 501 179 889